| qMentosanCuCola a întrebat:

HEEEEELP! Mi-am cumparat card sd de 8 gb si nu stiu cum pot sa-mi descarc toate aplicatiile,poze, muzica pe el si nu pe memoria interna a telefonului.Va rog, ajutati-ma.Multumesc anticipat.PSbig grinau funda big grin

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Direct, nu poti. Tot ce descarci se duce in sd card/download. Te duci in managerul de fisiere pe care il ai si le muti sau copiezi pe external sd card, dupa care le stergi dupa caz de pe sdcard.

| Dragutza266 a răspuns:

Du-te la setările telefonului, da la stocare și ultima setare de acolo e legata de card!

| Claudiu_Cezar_1994 a răspuns:

Dupa ce ai descarcat jocurile, aplicatiile, pozele, muzica, o sa-ti apara ''mutati pe card sd, telefon '', tu alegi de aici :*. e simplu