| Andraanda a întrebat:

Heeei, mi am cumparat un iphone 6 din Italia la liber nu de la Vodafone, wind etc... dintr un supermarket de electronice..as dori sa stiu daca cartela Orange imi va merge? adica sa mearga in Romania..angajatul mi-a spus ca va merge doar ca va fi posibilitatea de a se degmanetiza sau cum se spune...voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Cartela va merge sigur, daca e la liber! Poti salva numerele pe telefon si nu pe cartela, iti poti lua un card: pentru poze, filmulete etc. si cand se va demagnetiza cartela se poate schimba la Orange, fara nici o problema. Numai bine!