| Firstdouble2 a întrebat:

Heei! Am un Orange Zali...pana acum vreo saptamana reuseam sa il conectez la laptop si sa transfer fisiere media. Acum se conecteaza doar, dar fereastra de la Orange Zali nu mai apare in My computer.Nu stiu sa explic laughing Pe scurt: Nu se mai conecteaza, nu mai pot transfera fisierele media.De mentionat ca driver-ul este instalat. Ce pot face?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomandam sa incerci o resetare a telefonului si apoi sa il conectezi la o alta mufa USB. Daca situatia persista, este necesar sa testezi telefonul si pe un alt PC.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Firstdouble2 explică (pentru OrangeHelper):

La un alt pc se conecteaza, merge bine mersi.Numai la laptop-ul meu nu merge.