| puppy16 a întrebat:

Heei! Am un xperia e3, iar atunci cand activez datele mobile (3g/4g) nu pot intra pe internet. Spune sa verific conexiunea la internet. Are cineva vreo idee? Trebuie sa adaug vpn sau ceva?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Contacteaza operatorul de telefonie mobila si spune-le sa-ti trimita acel mesaj cu configurarea telefonului la net. Le instalezi, si dau un restart la telefon.

| gir861 a răspuns:

Bună. Asta înseamnă că nu ai configurate setările pentru internet. Încearcă să le obții de la operatorul de telefonie mobilă.

| Kumiko19 a răspuns:

Dai un restart la telefon si o sa mearga.