| iuliiiiiiiiia a întrebat:

Heei. De unde stie Bongo (chestia aia careia ii trimiti mesaj cu numele si orasul) atatea despre cei care trimit mesaj?

Răspuns Câştigător
| AdrienWH a răspuns:

Raspunsul este simplu.Bongo este un robot care formeaza o replica care rimeaza aia e toata chestia laughing)))
FUNDA?

3 răspunsuri:
| Cristian_Avram_2001 a răspuns:

E decât o făcătură care îti ia nu ştiu cât din credit, am încercat şi nu merge.
P.S:Am încercat în mai multe rețele.

| Mihai03 a răspuns (pentru Cristian_Avram_2001):

Ba merge ca am incercat si iti da niste super raspunsuri laughing.

| Mihai03 a răspuns (pentru Cristian_Avram_2001):

Bongo este o maimutica albastra din Australia, ii gasesti siteul pe google. Cred ca are ceva super calculator performant.