| Deenniii a întrebat:

Heei ☺️ Ma ajuta si pe mine cineva in legatura cu încărcatul cartelor? Eu sunt pe abonament la Vodafone si as vrea sa ii reincarc unui prieten cartela de Orange in seara asta. Este posibil fara sa fie nevoie sa merg la un reprezentat Orange? Se poate sa trimit un mesaj or something? Multumesc

1 răspuns:
| SorinTudor a răspuns:

Nu, nu poti daca respectivu era in Vodafone mergea dar fiind in retele diferite nu poti sa ii incarci cartela.