| Onlyus a întrebat:

Heey big grin Voiam sa va intreb daca stiti cateva telefoane Samsung(de la Vodafone) cu touchscreen. (Si voiam sa-i tina bateria destul de mult... happy, avand in vedere ca eu stau o gramada pe telefon rolling on the floor)) )

Fundaaa

2 răspunsuri:
| M1XTaP3 a răspuns:

Buna la orice telefon tine bateria daca o formatezi.Si iti dai seama daca vorbesti, te joci, asculti muzica, navighezi pe net etc... nu o sa tina prea mult bateria. Sfatulmeu este sa nu-l soliciti foarte mult intelegi?