| Gabii1196 a întrebat:

Heey TPU! Am o problemă..Am activat funcţia Talkback pe telefon..Am căutat pe net cum se dezactivează. într'un fel am dezactivat'o dar acum când închid şi deschid ecranul tot vorbeşte şi îmi zice "Screen Off", "Device unlocked" şi mai zice şi cât e ceasul. şi mă enervezăă. Ce să fac? Help! Pleasee

1 răspuns:
| Rosca_Radu_2000 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi Talkback din setari>manager de aplicatii>*dai la categoria* Toate.Dai pe talkback si ar trebui sa ii arate "dezstalare" sau "dezistalare actualizari". In cazul al2lea dupa de dezinstalezi actualizarile, ii dai si pe "dezactivati". FUNDA?