| ClauKidd a întrebat:

Hei :3 Am si eu o intrebare. Cum pot sa fac print screen la HTC Mozart? Multumesc anticipat :3

5 răspunsuri:
| maddoximilian a răspuns:

Hei kiddy scrii pe google play cred ca are android nu? si cauti Creen capture si o sa iti apara cateva programele bune pentru asta. dar te anunt ca atunci cand iti captureaza ecranul o sa se miste mai greu sa nu te speri.:*

| LTAA a răspuns (pentru maddoximilian):

HTC Mozart are Windows Phone!

| 69696969696 a răspuns:

Trebuie sa apesi simultan butoanele power + home daca ai Gingerbread.

Daca ai facut cumva update la Ice Cream Sandwich atunci functioneaza tinand apasat power + volume down timp de 2 sec.

| LTAA a răspuns (pentru 69696969696):

Incearca sa apesi simultan butonul de Power/Lock Screen cu cel de Home (cu simbolul de Windows pe el).

| Adrian_Radu_1996 a răspuns:

Merge decat cu aplicatie. Uite aici : http://www.pocketpc-freeware.net/......02369.html