| JulyHR a întrebat:

Hei. :3
Doar ce am primit un telefon Nokia Lumia 625 și vreau să-mi instalez un program gen CM Security(din magazin play) pe care să-l folosesc pentru a-mi pune parolă pe aplicațiile telefonului sau chiar la deschiderea lui. Îmi puteți recomanda ceva?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Eu recomand sa pui parola cand blochezi ecranul. Este suficient.

1 răspuns:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Buna.Toate aplicatiile care pe care le-am avut pentru a-mi pune parola au fost GROAZNICE.In prima saptamana iti merg ok. Apoi incep sa te faca sa-ti trantesti telefonul sa-l faci una cu asfaltu. Daca ai norocul meu primesti gratis un virus.