| livixd a întrebat:

Hei all vreau sa imi instalez un android nou pe S2 ca sa pot face poze cu Retrica ca si la Iphone care android e mai bun? Am vazut ca are cineva la scoala S2 si foloseste Retrica si merge si are alt Android eu am 4.1.2 Dau FUNDA :*

2 răspunsuri:
| Vladroman24 a răspuns:

Hei,nu conteaza ce android ai pe el ci un site de unde sa downloadezi aplicatia uite un site http://www.atrappo.in/retrica-galaxy-s2_s.eu am un galaxy s3 si am aplicatia pe el. funda

| livixd explică:

Vreau sa imi apara dupa ce fac poza cum ca e facuta in retrica si nu imi apare... si are cineva pe s2 si nu vrea sa imi arate