| EllaGilbert a întrebat:

Hei! Am o problema. am tot pachetul de roaming de la Vodafone, insa atunci cand vreau sa sun (dintr-o tara straina in Romania), se inchide apelul singur... ce pot sa fac? Funda puppy dog eyes
Roaming-ul este activat. Reteaua este : F SFR ( caci sunt in Franta.)
Nu vad problema.

2 răspunsuri:
| BlockBoy a răspuns:

Uite un sfat. Descarca de pe Magazin Play aplicatia Viber prin care poti sa vorbesti la telefon folosind o retea de internet si nu platesti nimic. :-)

| EllaGilbert explică (pentru BlockBoy):

Ideea e ca am nevoie de telefon... nu de viber... persoana pe care vreau s-o sun nu are telefon cu viber..soooo. da