| Mikasa707 a întrebat:

Hei! Am o problema! Nu reusesc sa conectez telefonul meu la laptop.Este vorba de un Nokia Lumia 710 cu WP7! daca il conectez prin cablu USB doar se incarca si atat... Ma gandesc ca trebuie sa instalez ceva pe el sau ceva de genul acesta. Ce ar trebui sa fac? Un raspuns? Poate un link care sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Si eu am telefon cu WP7, pentru a sincroniza telefonul cu PC-ul ai nevoie de un program --> Zune.

http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+install+zune