| Lis_Ane_1995 a întrebat:

Hei,am si eu o problema..Am Nokia Lumia 610 si de fiecare data cand apasam pe lupa aceea care iese din toate programele aparea displayul, sau pnm cum se numestelaughingdoar ca nu stiu pe unde am dat si acum de fiecre data cand apas pe lupa imi intra in google sau bing.Cum fac sa revina la normal? >Fundaa.

2 răspunsuri:
| Marya_Mariia_1995 a răspuns:

Lupa aceea înseamnă căutare pe bing! Daca doresti poti încerca sa îl. Repornesti iar daca nu atunci nu mai am idei! happywinking

| T_Vlad_1995 a răspuns:

Am si eu Nokia 520 si din cate vad lupa aia te duce la web