| andreea161299 a întrebat:

Hei, am si eu o problema, am un Huawei g510 iar atunci cand vreau sa intru la setari nu ma lasa, apare totul negru si revine la meniul principal, ce ii pot face?
#dau funda primului raspuns

Răspuns Câştigător
| 50cent50 a răspuns:

Il inchizi. apoi ti apasat pe butonul care il deschizi si in acelasi timp si pe cel care dai sonorul mai tare. apoi o sa ti apara formatarea.dai pe ea pentru reformatarea telefonului

3 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Sincer,habar n-am, dar e primul raspuns la intrebarea ta...

| 50cent50 a răspuns:

Daca nu te descurci de una singura uite aici https://www.youtube.com/watch?v=MEmNA-FNDpo. Dar toate datele telefonului se vor sterge va trebiu sa le bagi din nou. Telefonul va fi exact ca atunci cand l-ai cumparat

| andreea161299 explică:

Manuel72, raspunsul tau nu ma ajuta cu nimic!
50cent50 -multumesc, sper sa mearga, incerc chiar acum!