| fashiongirl14 a întrebat:

Hei! am un Nokia xl si am avut card de 2 in el. acum mi am luat unul de 16 si l am formatat pe laptop, dar nu merge in telefon. toate aplicatiile si chestiile se stocheaza in memoria interna sau pe usb si nu am idee cum as putea sa setez ca sa se stocheze pe card. ma puteti ajuta, va rog?!

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Iti descarci "AppMgr III (App 2 SD)" si toate aplicatiile pe care le instalezi o sa se duca direct pe card in afara de o mica parte din aplicatia pe care o instalezi care va ramane in memoria interna a telefonului.