| Maria_Ana_1995_HypS a întrebat:

Hei! Am un tel care l-am luat de cand eram mai mica. Acum ca sunt mai mare nu il mai vreau pentru ca atunci cand fac poze nu iese bine deoarece nu are camera pe fata si nu vad cum fac poza. Este alb si nu are husa, dar as vrea una. Nu stiu, nu am pus nimic niciodata pe OLX si nici nu vreau sa incerc pt ca mi.e teama ca nu o a imi raspunda nimeni si ma mai fac si de cacao (vorba aceea). Voi ce credeti ati vrea uun tel de genu? App e Samsung galaxi trend lite...sii...nu stiu daca dau fundita..pt cel care scrie mai mult....vad eu... ok pup!

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Pune anunt pe tocmai, olx..vinde-l si i-ati ce-ti place acum.