| simosimiii a întrebat:

Hei, am un XPeria Z3, l-am scapat jos si nu mai merge touch-ul doar in unele parti.foarte putin, cat ar costa reparatul? si cum as putea sa ii dau reset daca nu merge touch-ul? repede va roooog

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Va costa cateva sute de lei, in functie de fabricatia touch-ului, respectiv de tariful mesterului.
Oricum, o husa protectoare costa doar cateva zeci de lei si te poate scapa de probleme in caz de cadere...

| simosimiii explică (pentru Bula):

Si reset pot sa ii dau?

2 răspunsuri:
| ExprimareLibera a răspuns:

Dacă a crăpat si display-ul, nu doar sticla, poți să-ți iei alt telefon.