| SSadAngel a întrebat:

Hei. buna tuturor. Va rog sa ma ajutati..imi puteti spune care marca de telefon este mai buna dintre Allview si Acer? Eu nu prea ma pricep. :/ multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Hm..Acer nu prea e marca de telefoane, nu stralucesc ei nici la laptopuri dar..Depinde ce model vrei.Allview au niste aparitii faine-seon, x1 Xtreme, x2 soul.Alea de la Acer-la fel ca Huawei-au niste culori sterse si asta spune multe.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Allview happy cel puțin în materie de telefoane e cu mult peste Acer.