| George_Rosu_1999 a întrebat:

Hei, cine mă ajută si pe mine, sami actoalizez Nokia Lumia 520, la Windows pone 8.1? Am căutat pe youtub dar nimic! Ajutor dau Funda!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Daca terminalul tau e preparat pentru a fi actualizat la 8.1 stai linistit, o sa te avizeze. nu incerca sa fortezi sa il actualizezi. ai rabdare daca vrei sa ai un telefon functional.

2 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Telefonul se actualizeaza singur.Doar daca nu ai debifat tu ceva.Du-te in Setari, da in jos pana la Actualizare telefon, intra acolo si trebuie sa fie bifat " Descarca automat..."(e doar o singura casuta).Iti apare daca i vreo actualizare in Magazin. Poti sa descarci doar ce actualizare vrei sau pe toate, cu conditia sa ai conexiune la net(pe cartela/abonament sau de la un router).

| SHHS a răspuns:

Buna,la prietenul meu i-am pus WP 8.1 pe lumia 520, intai trebuie sa ai cont la Microsoft, de pe video acest de pe youtube sa te dai dupa el sa urmez fiecare pas ok http://www.youtube.com/watch?v=7pPsN0xbZis,si sa descarci la urma
Preview for Developers OK BAFTA :)