| dariapopescu a întrebat:

Hei! De câteva zile nu-mi merge instagramul... dau să editez poza nu merge, apoi mi se stinge telefonul și se reaprinde. Am încercat să fac un filmuleț de câteva secunde și merge, dar când să editez poza pur și simplu mi se stinge. Help! Dau funda.

Răspuns Câştigător
| TsonPing a răspuns:

Buna! Aplicatia nu are o problema ci telefonul tau, incearca o resetare din fabrica! Settings / Factory Reset sau daca ai in Romna Settari si Resetare sau Resetare din fabrica, nu uita sa scoti SD card(cardul de memorie) si cartel ca sa nu ti se stearga DATELE, success! Funda?

| dariapopescu explică (pentru TsonPing):

Mersi!

| dariapopescu explică (pentru TsonPing):

Tot nu-mi merge...

4 răspunsuri:
| Ohaithar a răspuns:

Încearcă să descarci o versiune mai veche (Eu folosesc 5.3.0) http://instagram.en.uptodown.com/android/old

| dariapopescu explică (pentru Ohaithar):

Păi și cum o găsesc în play store?