| justanswerme a întrebat:

Hei deci am nevoie urgent de un raspuns...deci mi-am bagat in telefon un card sd de 1 Gb mai vechi ca sa vad daca am ceva pe el si dupa l-am scos...acum nu mai pot sa descarc muzica sau poze. zice sa bag cardul sau sa-l dezactivez ca unitate de disc si nu stiu ce sa fac...l-am bagat inapoi dar nu mi-l recunoaste...Va rog mult! Va dau vot funda si ce mai vreti voi laughing) Repedeee

1 răspuns:
| Romicaromica a răspuns:

Ti-o fi virusat telefonul, da-i o resetare din fabrica sau ti-a copiat tot de pe card in telefon de aia nu mai ai spatiu disponibil pentru descarcare.