| Jacq a întrebat:

Hei, hei! Daca ati fi in locul meu si ati avea un buget de 800 de lei, ce v-ati cumpara dintre:
1.Samsung galaxy note 1 (Nou)
2. Samsung galaxy note 2 (second hand)

Tin sa mentionez ca vreau un phablet si mai tin sa mentionez ca imi place mult mai mult design-ul note-ului 1, fiind mai patratos.

7 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Note 1, deoarece la mana a doua as avea mai multe riscuri sa am probleme.

| GabrielStn a răspuns:

Sfatul meu e sa iei un S3 Neo..mai ai nevoie 30 de lei ca sa il cumperi http://www.emag.ro/......DX4VZBBBM/

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Eu l-as recomanda pe Samsung galaxy note 2. Dar daca tie iti place mai mult note 1 ia-ti note 1. Cuta pe google Samsung galaxy note 1 vs Samsung galaxy note 2 si vei vedea acolo care este mai bun. Sper ca te-am ajutat.

| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Depinde cât de bun e cel la mâna a doua.

| AlexutzJr a răspuns:

Eu am ricat acum 2 ani si am luat un Allview v1 Viper si sunt FOARTE multumit de el... Am discutat cu cel care mi-a vandut telefonul, l-am intrebat ce probleme are telefonul, am citit review-uri pe internet si am riscat si l-am luat.

Sa nu mai lungesc povestea, eu ti-as recomanda Note 2 daca ai vreo sansa sa vorbesti cu cel care il vinde.

| Anonima9182 a răspuns:

Daca iti place 1 cumpara-l pala.

| Vendettaaa a răspuns:

Dacă note 2 arată convenabil, ia-l, dar daca nu... Atunci te alegi cu note 1 ✋