| Morticel a întrebat:

Hei happy mi-am cumparat un telefon Allview p5 life acum 2 zile iar bateria ma tine foarte putin doar cand ascult muzica se duce mai greu si l-am tinut toata noaptea la incarcat, ce sa fac?
Multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| RizeaFabian a răspuns:

Ar fi trebuiti ca prima oara sa il tii nefolosit cat mai mult pentru a tine mai mult bateria..eu am consumat-o foarte repede si acum tine numai 2-3 ore.

| Eremia_Ioana_1990 a răspuns:

Daca doresti sa tina mai mult poti folosi o aplicatie de pe Magazin Play pentru bateria, cum ar fi 2xBatery.
Sper ca te-am ajutat.