| Alle23 a întrebat:

Hei! Mi-am dezinstalat din greseala Subway Surfers de pe telefon, dar nu i-am dat si " stergere date ", si cand l-am reinstalat, nu aveam nimic salvat.
Ajutor, va rog sad cum imi pot recupera toti banii si cheile si atriburilie? sad Funda

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Din cand in cand, copiezi toate datele din telefon in calculator, utilizand un cablu compatibil.

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu cred ca se mai poate face ceva (doar prin o minune), dar pe viitor, din cand in cand, ar trebui sa faci un Back-Up!

| Borcan_Alex_1999 a răspuns (pentru LTAA):

Mie mi s-a intamplat.

| Alle23 explică (pentru LTAA):

Cum se face un back-up? Daca imi zici iti dau funda :-)

| LTAA a răspuns (pentru Alle23):

Din cand in cand, copiezi toate datele din telefon in calculator, utilizand un cablu compatibil.

| HardCore7750 a răspuns:

Nu se mai poate, daca faceai un backup poate reuseai
Toate cele bune

| Alle23 explică (pentru HardCore7750):

Cum se face un back-up?

| Borcan_Alex_1999 a răspuns:

Nu poti. Daca dezinstalezi ceva se sterg si datele ca si pe calculator. Funda?