| AlexLiviu a întrebat:

Hei salutt am si o intrebare pentru voi.
Daca am abonament la Digi iar eu vreau sa.mi schimb nr deoarece toata ziua sunt sunat de numere ascunse si nu am timp sa respir ca bang sunt sunat.
As vrea sa.mi schimb numarul iar abonamentul sa il mut pe nr acela, se poate? Gen sa imi i.au nr nou si sa imi continui abonamentul pe acea cartela.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la *777. E gratuit. Nu am gasit nicaieri explicatii cu asa ceva.

| Bull4ever a răspuns:

Cine te apeleaza te apeleaza cu numar ascuns!?
Daca da incearca cel mai bine sa iti bagi o aplicatie care blocheaza numerele de telefon necunoscute sau private. (google it)