| 8Biia a întrebat:

Hei. Sora mea are un telefon ALLVIEW, si si-a descarcat facebook-ul de pe MAGAZIN PLAY. Cand e pe facebook apare ca e pe mobil, dar cand se deconecteaza nu apare durata de cat timp nu a mai fost on. Ce trebuie sa faca?

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Sa isi sune prietenii si sa le spuna ca s-a deconectat de pe mobil. laughing

| TOOL a răspuns:

Depinde si eu am telefon Allview p5 quad si nu mi-am loat facebook de pe magazin play si-mi apare durata de timp. poate cel mai bine ar fi sa isi dezinstaleze facebook'u si sa-l iee dp alt site.