| Shazamm a întrebat:

Hei stop! happy as vrea sa imi spuneti si voi o parere
Am Lg g flex cel cu ecran curbat si as vrea sa trec la un
Iphone 5s, Htc M8, G3 care ar fi mai bun si performant
Vreau detalii! Vreau sa le iau la mana a doua sa vad care ma multumeste si apoi sa il iau de nou!
Toate au preturi cuprinse intre 900-1100Lei (5s,m8,g3)
Va rog sa imi dati o parere! Salut.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| AdrienWH a răspuns:

Normal ca LG G3 pentru ca are ecranul mult mai mare decat 4 inch. Uite si specificatiile tehnice http://www.phonearena.com/....../8347,7710

| Lovin_Mihai_1996 a răspuns:

Tias recomanda iphone 5s pentru ca am si eu si procesorul merge excelent de bine camera din fata filmeaza fara lag ca la alte telefoane. Recomand! laughing)