| Cristiannaaa a întrebat:

Hei,tocmai mi-am reformatat telefonul Nokia lumia 530 cu windows bineinteles. Cand am vrut sa intru la magazinul play sa imi descarc aplicatiile si dadeam pe instalati imi aparea o fereastra unde imi spunea ca trebuie sa imi configurez familia mea. Sa solicit unui parinte sa intre si sa faca sign in cu contul Microsoft si sa configureze "familia mea" am intrat si am dat sign in cu contul de Microsoft si nu merge..imi spune ca o sa imi trimita mesaj pe e-mail sa accept dar nu mi-a aparut nimic si de cateva zile tot incerc. Cine stie sau se pricepe sa imi spuna va rog...

2 răspunsuri:
| ninjalau23 a răspuns:

Faci alt cont de Microsoft, in care sa pui peste 18 ani la vârsta, dupa dai reformatare si pui noul cont, va merge!

| lambuflorin2003 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa configurezi "familia mea " incearca sa schimbi data nasteri salvata in contul Microsoft, adica sa nu ai mai putin de 18 ani.