| nustiucenumesadau a întrebat:

Acum 3 saptamani mi.am luat un telefon Orange gova blue!
Acum mi se descarca telefonul chiar daca umblu pe el chiar daca nu. Noapte se inchide nu stiu de ce. Ce sa fac?
Tipa de la Orange mi-a zis sa.l las la incarcat 12 ore l.am lasat! Ajutorrr!

Răspuns Câştigător
| Scorpiel a răspuns:

Telefonul e in garantie, du-te cu el calare pe ei sa schimbe acumulatorul...nu lasa sa treaca timpul ca pierzi garantia si o sa te trateze cu spatele dupa.

2 răspunsuri:
| ChiarEu2 a răspuns:

Detin si eu acest telefon din data de 8 septembrie si merge impecabil. Il incarc in fiecare noapte (pe timpul zilei il folosesc destul de mult, ba chiar prea mult). Am o problema minora la el, si anume: cateodata nu vrea sa se schimbe din modul portret in landscape si invers. Trebuie sa il restartez si apoi merge. Mentionez ca in Camera si Galerie merge, iar in unele aplicatii, gen Chrome si Facebook ba. Cred ca e o problema software si nu una hardware.

| abcd202 a răspuns:

Vezi poate ai imagie de fundal live!