| AliLina2 a întrebat:

Hei TPU, am de 4-5 luni abonament la Orange si as vrea sa plec o perioada in strainatate(mai exact, vreo 6 luni). faza e ca am luat si un telefon la acest abonament..as vrea sa stiu daca. pot face ceva sa il opresc timp de 6 luni si sa nu il platesc in aceasta perioada(logic)..Ma puteti ajuta cu raspunsuri, va rog?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Raspunsul il gasesti la Orange. De ei depinde.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

O suspendare voluntara la cerere nu este posibila, din pacate.
Daca vrei sa ne adresezi o solicitare, pentru a se verifica ce optiuni ai in acest caz, ne poti contacta prin trimiterea unei solicitari din contul tau online Orange.

O zi buna,
Orange Helper