| catalush11 a întrebat:

Am nevoie de raspunsuri urgent! As dori sa imi achizitionez telefonul Samsung Galaxy Trend Lite (sau plus) iar acum la eMAG costa 460, de black friday cam cat va costa? adica, la ce pret ar ajunge? Dau fundaa! happy

1 răspuns:
| CtinMarian a răspuns:

Ai incercat si alta gama de telefoane cum ar fi Alview sunt fiabile si ieftine, cu procesoare Quad-Core la preturi accesibile. E o moda cu celularele Samsung in prezent, asa ca hai sa promovam produsele noastre romanesti Allview happy