| martinoon a întrebat:

Am o intrebare:mi-am pus parola la telefon(Samsung Galaxy Mini 2), aceea de atunci cand deschizi telefonul si am uitat-o. Exista vreo parola universala?

3 răspunsuri:
| AndreiuuMrrr a răspuns:

Daca nu esti in stare sa o tii minte, de ce mai pui parola? straight face
Nu exista nici una originala raised eyebrows
Du'te cu el intr'un servicewinking

| Ice_Eci_1997 a răspuns:

Sa incerci 0000 sau 1234

| toniboni a răspuns:

Exista la orice model de telefon cate-o parola universala dar problema e ca la Samsung nu o stiu... o stiu doar la Alcatel... de exemplu iti pui parola cu model daca ai un Alcatel o pot scoate fara probleme