| dinucristian2000 a întrebat:

Am o intrebare... Si nu vreau sa fi facut vreo prostie. La promotia de la petrom mi.am cumparat un telefon eboda storm x450 si vreau sa stiu daca e bun de ceva... Numai atat mi.au permis ai mei sa imi iau si macar un an daca ma tine e bine. Ce ziceti e bun telefonul? Da erori in prostie? Stiu ca nu a pot sa ma laud cu el da vroiam sa scap neaparat de ace-ul meu vechi.

Răspuns Câştigător
| 17elf a răspuns:

E bun. Merge destul de repede si arata bine il poti folosi cu incredere

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde la ce il folosesti, daca nu instalezi prea multe aplicatii cu cerinte mari si nu ai asteptari mari de la el... o sa functioneze ok