| BlackSoull17 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare si sper sa primesc raspunsul cat de curand. Ei bine mi-am scapat telefonul pe jos acum cateva saptamani si s-a spart ecranul, telefonul merge fara probleme,si am auzit ca trebuie sa-i schimb doar touchscreenul, am comandat de pe net si am vazut ceva tutoriale pe yt cum sa-l schimbi acasa darr intrebarea e defapt cand pun noul touchscreen trebuie sa-l lipesc cu ceva?

3 răspunsuri:
| OliviaStavarache12 a răspuns:

Mai bine l-ai duce la un profesionist

| BlackSoull17 explică:

Pai da, dar problema e ca nu mai este la mine in oras gsm si nici nu stiu pe cineva care se pricepe, si de asta m-sm gandit sa mi-l fac eu

| AlexandraAle23 a răspuns:

Mai bine ai merge la cineva care stie. :*