| Bianca_Raluca_1995 a întrebat:

Hei TPU..am o intrebare... zilele astea mi-am scapat telefonul pe jos din greseala crying( si m-i s-a spart geamul de la telefon.Am fost la mai multe servisuri si au zis ca nu a aparut inca geam la telefonul meu.Am un e-boda V 45.Stiti cumva unde as putea gasi geam pentru telefon si cam cat mai costa? Va rog frumos sa imi raspundeti...Dau funda

Răspuns Câştigător
| VibeR1 a răspuns:

Http://softgsm.ro/......dual-core/
Funda? :)

| Bianca_Raluca_1995 explică (pentru VibeR1):

Mersi...dar eu din pacate sunt din Bacau sad

2 răspunsuri:
| Bodnar_Andréÿa_2000 a răspuns:

Pai nu costa mai mult decat 50 de ron..cauta pe net ca sunt site-uri unde poti comanda.