| Wazowski1008 a întrebat:

Hei TPU am o problema mare. Am vorbit cu un prieten la telefon si am fost nevoit sa inchid dupa care am incercat sa il sun si s inceput sa se tot inchida apelul imediat ce sunam la orice numar. Nu pot scrie nici mesaje si daca ma suna cineva zice ca nu exista numarul. Am scos bateria si simul si le-am bagat la loc si tot nu merge. Ce fac ca sa pot suma iar?

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Depinde de telefon. Poate un hard reset.

| NASA10 a răspuns:

Iti cumperi alt telefon.

| pitzuca a răspuns:

Încearcă sa resetezi telefonul

| Andreeasmile1607 a răspuns:

Și mie mi sa întâmplat. Sfatul meu ca sa nu îți mai cumperi alt telefon e sa-l duci la magazinul de telefoane sau la reparații. Înainte sa faci asta copiază numerele și ce e important din telefon pe card( dacă ai card) căci odată reparat telefonul e ca și cum atunci l-ai fi cumpărat, fără imagini, poze, muzica ( fără nimic)