| Adelaaaaaaaa a întrebat:

Hei TPU am scapat telefonul de atatea ori incat ma mir ca mai merge dar am o micuta zgarietura...nu e adanca.e chiar fina.o pot indeparta cu ceva? Si... daca sitit cumva ..am incercat sa instalez de ex. o aplicatie si nu mi se descarcaz ice "se instaleaza" si asa ramanesad si asta e de cateva saptamanisi nu stiu cum pot rezolva problema asta nu smai pot descarca aplicatii.

Răspuns Câştigător
| BiancaFGM a răspuns:

Reseteaza telefonulwinking

| Adelaaaaaaaa explică (pentru BiancaFGM):

Mi-e frica ca daca il resetez si nu mai pot instala nimic..dupa...asa acum macar am ce-mi trebuie...sad

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Zgarietura o indepartezi cu o radiera (nu glumesc) aplicatia, nu stiu, pot fi 1000 de motive...

| SimoonaD a răspuns:

Pune'i folie sau daca ai deja, inlocuieste'o.Da reset la telefon.Sterge din telefon aplicatia descarcata si scaneaza telefonul cu un antivirus.

| Adelaaaaaaaa explică (pentru SimoonaD):

Ce aplicatie sa sterg? ...Nici-o aplicatie nu pot instala.o sa -l scanez...