| Livia_Catan_1999 a întrebat:

Am telefon ZTE Blade III si ori de cate ori incerc sa salvez o poza dintr-o programa in telefon nu se salveaza. De exemplu, am facut o poza prin Retrica, B612, Candy Camera[si altele] si nu mi se salveaza in galerie[nu se creeaza albumul]. Puteti sa-mi spuneti din ce cauza si ce pot face?

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Dai putine date; iti da vreo eroare? Si inainte de toate, ai memorie disponibila sa mai bine cartela microSD cu spatiu disponibil pentru a salva fotografii?