| lemon1234 a întrebat:

Hei TPU.Am un Allview p6 life si i-am, dat o actualizare de sistem. A stat toata noaptea la incarat pentru a nu ramane fara baterie in timp ce se actualizeaza sistemul... Si s-a actualizat toata noaptea si se actualizeaza in continuare si acum...Ce pot sa fac? va rog ajutati-ma. Dau funda! P.S.telefonul este de la Digi

Răspuns Câştigător
| ClimateZone a răspuns:

Tine apasat pe butonul de power pana se stinge, apoi tii apasat pe butonul de power si Volum Jos pentru a putea intra in Recovery Mode, dupa care selectezi: Wipe data sau stergere totala.

1 răspuns:
| SoftGsm a răspuns:

Salutare, trebuie sa intri in recovery mode si sa dai wipe data factory reset si o sa porneasca.

| ClimateZone a răspuns (pentru SoftGsm):

Tine apasat pe butonul de power pana se stinge, apoi tii apasat pe butonul de power si Volum Jos pentru a putea intra in Recovery Mode, dupa care selectezi: Wipe data sau stergere totala.