| MariKa9 a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy grand neo plus ..si mi-am pierdut castile de la telefon si vreau sa-mi cumpar altele. Am gasit pe un site o pereche de casti pentru s4 si ma gandeam daca sunt compatibile si pentru telefonul meu, la descriere nu scrie de compatibilitate. Deci daca le iau o sa fie bune pentru grand neo-ul meu?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ia o pereche de casti on-ear Sony. Pentru 250 lei cat costa acum asculti de bubuie. Si eu tot asa am luat. Folosesc pe Samsung Galaxy Core Prime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://m.emag.ro/......EVJ6TBBBM/

Acum vad ca are cu 200 lei, dar vezi ca pretul difera in functie de culoare.

| eudoareuu a răspuns:

Da, sunt compatibile.

| MariKa9 explică (pentru eudoareuu):

Sigur? nu vreau sa dau banii degeaba.

| eudoareuu a răspuns (pentru MariKa9):

Da, dar de ce nu iti iei originale pentru telefonul tau?