| MiSskAt-xx a întrebat:

Hei, TPU! Cat merita un iphone 4s la mana a doua, dar foarte bine ingrijit? Rog seriozitate!

3 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Daca ti-l doresti merita dar e cam demodat mai bine iti iei 5s.

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Pretul pentru unul nou pe site-uri poate atinge si depasi 10 milioane.Pe unele site-uri la mana a 2-a se gasesc si la 2 milioane dar nu este garantat ca sunt bune. Unul bine ingrijit care nu are mai mult de jumatate de an de cand a fost cumparat poate varia 5-7 milioane? Preturile din magazine cu abonamente sunt destul de mari, uite aici toate preturile si pentru site-uri si magazine.
http://www.giz.ro/......ote-13307/

| Jhonny22 a răspuns:

Salut, in Anglia un Iphone 4s deblocat e undeva la 150 de lire, stare perfecta, sa ai mare grija la Apple id, sa verifici IMEI-ul cand il cumperi, sa nu fie furat din afara, ca ti se poate bloca cand nu te astepti, cat despre pret, cred ca un 8 milioane pentru unul in stare buna, asta sunt banii care as da pe el in Romania!