| Iuliana197 a întrebat:

Ce-mi puteti spune despre telefonul mobil e-boda rainbow v40? Nu vreau informatii care le gasesc pe net, ci impresia voastra personala despre acest telefon. Dau funda! big grin

2 răspunsuri:
| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Parerea mea: este un telefon bunicel. cu performante peste medie, pe care il poti gasi la un pret accesibil.

Iti recomand totusi sa arunci o privire si aici: http://bit.ly/1c3KeGT peste parerile celor care l-au cumparat deja

| Xscape a răspuns:

Il detine un coleg de-al meu.
Se misca foarte bine, jocurile merg bine, exemplu Temple Run2, 3D City Run. netul 3G se misca foarte rapid. e un telefon foarte bun.