| X2o a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul blackview ultra plus? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

O copie de iPhone 6S, oricum merită achiziționat acest blackview ultra plus având în vedere prețul și specificațiile pe care le are.

1 răspuns:
| AliLina2 a răspuns:

Părerea mea:
-Camera fata/spate destul de buna(au colaborat cu cei de la Sony)
-Memorie interna și RAM acceptabile
-Rezolutie HD
În rest, e o idee prea mare, e o chinezărie, deci sa nu te aștepti sa î-ti meargă bine dupa câteva luni de utilizare, in locul tău as alege ceva de la Sony sau mai bine LG, la banii ăștia.