| miss0riginality a întrebat:

cine stie de la ce pret porneste Samsung galaxy s3 avand in vedere ca am un abonament la Vodafone si cu ceva puncte loialitate.si inca o intrebare ..se poate prelungi contractul daca nu am semnat nimic, adica doar m.au sunat si mi-au dat un nr de fix?

1 răspuns:
| TheRealDaniel a răspuns:

Un Samsung galaxy S3 nou acum costa in jur de 1200 de lei, poti intreba la birou acolo daca se poate, din cate stiu se poate face asa ceva. Sper ca ti-am fost de ajutor. O seara buna!