| cristina6666 a întrebat:

Cum activezi apelul video pe o cartela sim? Adica am vrut sa sun pe cineva apel video si imi zice ca nu am instalata aceasta optiune pe sim... ce trebuie sa fac? Am Orange reyo! Va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Activarea serviciului se realizeaza prin apel la Serviciul Clienti - 411, daca detii un abonament Orange. Daca este vorba de o cartela Orange PrePay, activarea o poti face apeland Serviciul Clienti PrepPay - 444.

O zi buna,
Orange Helper