| Melisaa300 a întrebat:

Hei TPU, de ce când trimit mesaje unei persoane, acea persoana în loc de emojii primește semnul întrebării? Ce sa fac ca sa mi se trimită emojiile?

2 răspunsuri:
| Max_David_1994 a răspuns:

Telefonul persoanei cui vrei sa trimiti emojii nu accepta. Nu poti face nimic. Asa face si la mine cand vreau sa trimit "ă, â, î, ş, ţ..." si apare "?". Funda?

| Mihai_Dragos_1992 a răspuns:

Nu la tine e problema, telefonul persoanei cui vrei sa ii trimiti mesaj nu suporta emojiile si d-aia ii apar sub forma?