| AlexandraMaria01 a întrebat:

Hei tpu....deci am un telefon Allview a6quad si intr-o seara l-am inchis si nu s-a mai deschis inapoi...iar acum am scos bateria, incercam sa il bag la incarcat dar nimic...ma puteti ajuta va roog ....cred ca trebuie neaparat sa il duc la reparat..macar am garantie inca...crying

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Probabil s-a stricat acumulatorul sad
Dacă ai Garanţie la el, cel mai indicat este să-l duci la un Service din lista celor menţionate în Certificatul de Garanţie!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Cred ca e bateria de vina sau un scurtcircuit insa aceste pagube ar trebui acoperite de garantie.Bafta