| loreasvp67 a întrebat:

deci iphone-ul meu nu mai merge,am apasat de mai multe ori pe butonul "home" si acum de fiecare data cand deschid telefonul se aude o voce care zice ora,si ce scrie pe ecran, nu merge sa il deblochez :c ce sa fac?sad

1 răspuns:
| marylaza13 a răspuns:

Singura optiune e sa ii dai reset de tot, il conectezi cu cablul usb la pc/laptop si deschizi iTunes-ul, o sa ai un buton 'reset iPhone', dai acolo si o sa ai gen cum ai cumpara un nou iPhone, il setezi, tot si gata big grin