| ToxicCoke a întrebat:

Ma gandeam sa imi cumpar un Samsung Galaxy S3 mini, pe net am vazut o mica diferenta in lei intre telefonul alb si cel inchis la culoare.Este vreo diferenta intre ele(in afara de culoare)? Astept orice parere! Multumesc anticipat, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| cris7716 a răspuns:

Uita-te la detalii trebuie sa le aibe acolo...in mod normal nu ar trebui sa fie alte diferente

2 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Cel negru are carcasa mult mai rezistenta si nu se zgarie asa usor
http://bit.ly/1ayYDOT (link generat de conversion marketing)

| parvuconst a răspuns:

Sifera doar carcasa, cea inchisa este mai rezistenta, se spune ca are carbon in componenta, dar nu stiu cat de sigur este.